0°C

Mrągowo

Apartament Juno bezpośredni dostęp do jeziora

Kąpiele w jeziorze Juno

Jezioro Juno to akwen w okolicach Mrągowa. Polodowcowy, rynnowy zbiornik wodny leży w dorzeczu rzeki Guber. Nie jest tak oblegany turystycznie jak Czos. Przez to jest miejscem spokojniejszym, czystszym i pełnym ryb. Idealne miejsce odpoczynku dla osób pragnących uciec od zgiełku turystycznego, portowego miasteczka.
Jezioro jest dość głębokie – średnia głębia to 11,9 m. Największe zagłębienie osiąga 33 metry. Brzegi akwenu są wysokie, jednak dostępne dla odwiedzających. Linia brzegowa jest dość urozmaicona. Nie jest natomiast zbyt gęsto zarośnięta roślinnością, co sprawia iż bez problemu będziemy mogli tu się kąpać
Apartament Juno bezpośredni dostęp do jeziora

Żeglarstwo i kajakarstwo

Dzięki połączeniu jeziora Juno z innymi akwenami w okolicy Mrągowa, nasi Goście mają możliwość odkrywania malowniczych okolic z pokładu kajaków, żaglówek i innych jednostek pływających. Świetnie wyposażona i rozwinięta baza wypożyczalni sprzętu wodnego umożliwia korzystanie z niego w sytuacji gdy nie dysponujemy własnym.
Apartament Juno bezpośredni dostęp do jeziora

Spacery i turystyka rowerowa

Dziesiątki kilometrów tras rowerowych, bulwary, deptaki i dzikie ścieżki - do wyboru, do koloru. A jeśli dodamy do tego jeszcze grzybodajne lasy, to Apartament Juno staje się świetną bazą wypadową do takich wypraw.
Morsowanie Mrągowo

Coś dla morsów :)

Morsowanie przeżywa obecnie ponowny rozkwit. Co powiecie na zimową kąpiel w krystalicznie czystym jeziorze i błyskawiczny powrót do ciepłego i przytulnego apartamentu? U nas to możliwe!
Apartament Juno Góra Czterech Wiatrów

Na narty do Mrągowa? Czemu nie!

Mazury to nie tylko lato, jeziora i kąpiele. Szusowanie na stoku? Dlaczego nie? Góra Czterech Wiatrów to ośrodek narciarski położony nieopodal naszego apartamentu. Jesteśmy otwarci przez cały rok, zatem limitem jest tylko wyobraźnia naszych Gości!